Hirdetés tartalma

Betanított munka Németországban.
Balingeni partnerünk kérésére férfi munkavállalókat keresünk.
Kezdési idő: 2020. október
Feladatok: raktári komissiós betanított munka
Alap Német nyelvtudás, raktári tapasztalattal előnyben.
Bérezés Nettó: 1500. -Euro/hó
A szállás a munkavállalók részére önköltséges 350. -Euro/hó – a szálláskeresésben a munkaadó segítséget nyújt.
- Jelentkezési lap kitöltése honlapunkon, továbbá a 2020-as évig aktualizált, Német nyelvű, fényképes önéletrajz csatolása, vagy megküldése e-mailben.

A közvetítés jelentkezőink részére DÍJMENTES.
Örömmel várjuk jelentkezését.

Ügyiratszám: BKM/01/4173-1/2014.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2020.10.15
Megtekintve5350 alkalommal
Azonosító#667468

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésBaja / Magyarország
Weboldalwww.geteuropa.hu