Hirdetés tartalma

Csatlakozz futár csapatunkhoz.

Pozició: élelmiszer, menük és pizza kiszállítás

Munkavégzés helye: Marosvásárhely és vonzáskörzete

Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány
- autóvezetői tapasztalat (min. 1 év)
- PFA (ha nincs, akkor segítünk megigényelni)
- precíz és gyors munkavégzés
- fokozott figyelemfordítás a részletekre
- román és magyar nyelv ismerete

Amit biztosítunk:
- fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
- szolgálati autó (csak a munkavégzés alatt használható)

Jelentkezz önéletrajzoddal, vagy érdeklődj az alábbi e-mailcímen: admin@greenboxdelivery.ro.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.04.07
Megtekintve3525 alkalommal
Azonosító#683895

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésMarosvásárhely / Maros megye
Weboldalwww.greenboxdelivery.ro