A Simo`s Dental Labor, hargita megye legnagyobb fogtechnikai laborja, még keresi legújabb kollégáját/kolléganőjét irodai munkakörbe!

Elvárások:

· Kiemelkedően jó román kommunkációs nyelvtudás
· Felsőfoku végzettség
· Probléma megoldó képesség
· Jó kommunkácós képesség
· Csapatmunkára való hajlam
· Pontos munkavégzés
· Megbízhatóság
· Igényesség

Amit biztosítunk:

· A munkavégzésedhez szükséges eszközök
· Modern munkakörülmények
· Pontos és versenyképes fizetés
· Fejlődési lehetőség
· Fiatal csapat

A munkaprogram egy rövid (8:00-14:30) és egy hosszú (8:00-18:30) hét.
Munkavégzés helye: Székelyudvarhely
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, akkor fényképes önéletrajzodat várjuk a ramici. Stein@gmail.com mail címre.
Érdeklődni lehet a 0745-081833 –as telefonszámon hétköznapokon 8-17 óra között.

Csak a kiválasztott személyeket értesitjük!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.04.23
Megtekintve4541 alkalommal
Azonosító#688275

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőSzabo Zsolt
TelepülésSzekelyudvarhely / Hargita megye