Hirdetés tartalma

Csokoládé csomagoló Németországban
HIRDETÉS SZÖVEGE:
Feladatok: édesipari termékek gyártása és csomagolása.

A munkába állás feltételei:
- Használható német nyelvtudás (leginkább szóban!);
- Az élelmiszeriparban szokásos higiéniai normák alapszintű ismerete;
- A már meglévő cukrászati tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétele a munkavégzésnek;

Amit kínálunk: biztos és hosszú távú munkahely!
- 15,49 EURÓ bruttó órabér (plusz éjszakai, adott esetben hétvégi pótlék);
- Munkavégzés 3 műszakban alapvetően hétfőtől péntekig, alkalmanként van szombati túlóra lehetőség;
- A munkavégzés helyszíne: Bielefeld, Németországban.
- A fél év próbaidő elteltével minden munkavállalónk "Weihnachtsgeld" és "Urlaubsgeld" juttatásban részesül.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését fényképes nemet vagy magyar nyelvű önéletrajzzal: jobdateigmbh@fastmail. de
E-mail-ben még ma!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.04.16
Megtekintve1593 alkalommal
Azonosító#700826

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőManpower Ag.
TelepülésBielefeld / Egyéb régió