❗ Álláslehetőség pároknak Angliában HÁZVEZETÉS-KERTÉSZET munkakörökben ❗
? Helyszín: Gloucester.
Heti 25 órát ⏰ fogtok dolgozni, amiért cserébe havi nettó 2100 font/pár ? lesz a fizetésetek.
Ingyenes szállást ? (külön lakrész) és autót ? biztosít a munkaadó család.
Elvárások:
• Társalgási szintű angol nyelvtudás mindkét fél részéről
• B kat. jogosítvány legalább a férfinak
• Tapasztalat hasonló munkakörökben (ajánlólevél is szükséges)
? Azon párok jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek már pre-settled vagy settled statussal, valamint Anglia területén tartózkodnak.
? Az ügyintézés teljesen INGYENES (nincs közvetítői díj vagy egyéb illeték).
Amennyiben felkeltettem érdeklődésed:
? Küldd fényképes önéletrajzod az: edina@ijcjobs.com email címre
? További információkért hívj a: 004 0747 933 592 -es telefonszámon (Viber/WhatsApp).

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.05.06
Megtekintve4314 alkalommal
Azonosító#710665

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőLang Edina
TelepülésSzatmár / Szatmár megye