Hirdetés tartalma

ÁLLÁSHÍRDETÉS
A Master Rental munkatársat keress Eladási ügynök / Üzletkötő pozícióba
ELVÁRÁSOK
- Dinamikus, megbízható önálló munkavégzés
- Minimum 4 év értékesítésben és ügyfélszerzésben szerzett tapasztalat
- Román nyelv ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- Microsoft Office ismerete
- Kiváló kommunikációs készség
- Jó problémamegoldó készség
AMIT KÍNÁLUNK
- TELJESÍTMÉNYARÁNYOS bérezés + juttatások
- Stabil, biztos háttér
- Hosszú távú munkalehetőség
- Munkavégzéshez szükséges eszközök (Telefon, céges autó stb.)
ELŐNYT JELENT
- Angol nyelv ismerete
- Felsőfokú végzettség
- Műszaki alapismeretek
- Építő ipari/Kertészetben használt gépek ismerete
FELADATOK
- Adott területen ügyfélkör kiépítése, meglévő ügyfélkör bővítése
- Árajánlat készítése az ügyfelek számára
- Ügyfelek által jelzett problémák előterjesztése, megoldási javaslatok előadása
Munkavégzés helyszíne: Csíkszereda

Jelentkezni a 0748105721/0740065391 telefonszámon lehet munkanapokon 9:00-16:00 között.
Az önélet rajzokat az alábbi email címre lehet elküldeni office. Masterrent@gmail.com.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.02.14
Megtekintve3561 alkalommal
Azonosító#756180

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőAttila
TelepülésM-ciuc / Hargita megye
WeboldalZorilor 30