A szakmai képzésed befejezése után szeretnél egy biztos jövőt jelentő és izgalmas területen dolgozni? A Grinbold-Jodag-nál akkor jó helyen vagy. Fiatal dolgozókat keresünk, akik a mi modern és jövőorientált cégünknél látják a szakmai jövőjüket.
Több évtizede dolgozunk sikeresen magyarországi munkavállalókkal. Jelenleg több mint 40 magyar kollegát foglalkoztatunk dischingeni telephelyünkön. Legyél te is a mi nagy családunk tagja.
A lehető legjobb kezdést biztosítjuk a munka világába, és biztosítjuk az optimális betanítást az adott szakterületen. Ezen felül szakmai fejlődési lehetőségeket is biztosítunk.

Munkavégzés helye:
Dischingen-Eglingen

Feladatok:
Konténerek takaritása a kiszállitás elött, valamint az irodák es üzemi terület takaritása.

Elvárások:
-flexibilitás
-teherbirás
-csapatjátékos

A pozíció elnyeréséhez előny:
alapszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:
német nyugdíjbiztosítás
szállás olcsón
érdekes feladatok
stabil munkahely
cégen belüli képzések (targonca, daru, hegesztö)
1000 € (brutto) bónusz uj dolgozo sikeres ajánlásakor.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.11.23
Megtekintve2036 alkalommal
Azonosító#775649

Kapcsolat a hirdetővel

Település89561; Dischingen-eglin / -
Weboldalhttps://www.grinbold-jodag.de/de/