Komissiózó munkakörbe keresünk férfi kollégákat 18-45 éves kor között
Munkavégzés helye, Németország több városában: Hannover, Hamburg, Köln, Hungen, Kerpen, München stb.
Elvárások:
- Gyors, pontos munkavégzés
- Jó fizikai állapot, terhelhetőség
- Jó egészségügyi és fizikai állapot, józan életvitel

Feladatok:
- Árú összekészítés lista alapján
- Árú rakodás
- Raklapok összeállítása, fóliázása
- Árú előkészítése szállításra

Előny:
- Német nyelvtudás előny, de nem feltétel –
- B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi, de nem feltétel –
- Német nyelvterületen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Pick by voice
ismeret, scanner ismeret) de nem feltétel –
Amit kínálunk:
- Bejelentett, teljes munkaidős – Németországi bejelentett – hosszútávú
foglalkoztatás (német munkaszerződéssel)
- Teljesítményarányos, versenyképes bérezés
(13,50-14,50- Eur Bruttó órabér + Műszakpótlékok + colliprémium az elvárt szintet követően)
-Jó német nyelvtudással rendelkező személyeknek 16,00-18,00 eurós bruttó órabért tudunk ajánlani.
-Túlórázási lehetőség
-Céges szállás biztosítása (térítés ellenében 250 EUR / hó), melynek díja utólag kerül levonásra
- céges szállítás a szállás és a munkahely között

Fényképes önéletrajzzal várjuk jelentkezését a solidteam. Office@gmail.com email címen! (magyar vagy német nyelven) A kapcsolattartó magyar.
Információk a kiválasztási folyamatról
Az állásra önéletrajz és telefonszám nélkül nem lehet jelentkezni!
Az E-mailekre 24 órán belül (1 munkanap) válaszolunk. Amennyiben ezt meghaladóan sem kap választ levelére, kérjük küldje el újra. Levelezésünk professzionális és többféle szűrővel rendelkezik (vírus, spam, stb.), de néha előfordulhat technikai probléma.
Magyar nyelvű kapcsolattartó. Hétfőtől-péntekig, 8:00-19:00 óráig hívható
Telefonszám: 0040746674431 0040756948150.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.03.04
Megtekintve489 alkalommal
Azonosító#779143

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőLexiljob
TelepülésCsikszereda / Hargita megye