Raktári betanított munkára, hosszútávra munkatársakat keresünk Németorszába!
Ideális jelölt:
• Nyitott és rugalmas
• Gyors, pontos munkavégzés
• Jó fizikai állapot
• Kommunikatív és jó csapatjátékos
• Német nyelvterületen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny de nem feltétel
Főbb feladatok:

• Árurakodás
• Raklapok összeállítása
• Áru előkészítése szállításra
• Német munkaszerződés, hivatalosan bejelentett munka!
Teljesítményarányos, versenyképes bérezés (13 Euro Bruttó órabér +túlóra), Heti 40 óra (8 óra/nap)
Pontos elszámolás!
Szállás bíztosítva térítés ellenében (250 Euro/személy)
Komoly érdeklődők jelentkezését várjuk!
További információ telefonon és WhatsApp-on a 0753255920-telefonszámon (9-16:30 között)!!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.01.13
Megtekintve2307 alkalommal
Azonosító#806685

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye