Alkalmazunk természetes kő- ablakpárkány, lépcső, burkolólapok gyártására férfi munkaerőt hosszú távra.

Munkavégzés helye:   Dóczy Gránit kft. székhelye, Csíkszereda, Szék út 62

Betanulási lehetőség fiataloknak és középkorúaknak egyaránt.
Jó munkakörülményeket biztosítunk. Fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz.
Fizetés 4500lej, teljesítményarányos juttatások, ingázás költségeinek részleges megtérítése, bejelentett munka munkakönyvvel.

Szakmai tapasztalat nem szükséges, de kőműves vagy faipari tapasztalattal gyorsabb a betanulás, építkezésekben való jártasság előnyt jelent.

FELADATOK: vágógépeken kőlapok leszabása méretre, vágógépek kiszolgálása nyersanyaggal, gépi csiszolás, betonalap öntés, burkolás, terepmunkák Csíkszereda területén.
KÖVETELMÉNY: jó fizikum, megbízhatóság, pontosság, gyakorlatiasság, káros szenvedélyektől való mentesség.

Jelentkezésért, vagy további információért keressen,   Csíkszereda, Szék út 62, Tel. 0745-221262, munkanapokon 9-16 óra között.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.04.15
Megtekintve253 alkalommal
Azonosító#807854

Kapcsolat a hirdetővel

Hirdető.
TelepülésMiercurea-ciuc / Hargita megye
Weboldalwww.doczygranit.ro