Sepsiszentgyörgy határában található virágkertészet raktárost alkalmaz.

Feladataid lesznek: a kertészeti alapanyagok bevételezése, kiadása fizikailag és ezek adminisztrálása digitálisan. A szaporító anyagok fajtánkénti átvétele, lerakása az ültetési ütemterv szerint. Az alapanyagok mozgatása elektromos békával és homlokrakodóval. Az újrahasznosítható alapanyagok rendszerezése. Folyamatos leltár készítés és átlátható, tiszta raktár fenntartása.

Elvárások:

- megbízható, precíz, pontos személy;
- jó munkabíró és felelősségvállaló;
- homlokrakodó (stivuitor) engedély előnyt jelent, de nem kizáró ok, amennyiben hajlandó megszerezni az engedélyt a cég támogatásával;
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).

Amit kínálunk:
- betanítás, képzés;
- ünnepkörökhöz kapcsolódó plusz juttatás;
- bérlet, üzemanyag megtérítés / szállítás;
- stabil, hosszú távú munkalehetőség;
- fejlődési lehetőség.

Elvárt nyelvtudás
Magyar.román.

Ha érdekel ez a lehetőség és úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!

Küldd el önéletrajzodat az alábbi email címre: attila@ijcjobs.com.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.02.05
Megtekintve626 alkalommal
Azonosító#851522

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőSzabo Attila
TelepülésSepsiszentgyörgy / Kovászna megye