Hirdetés tartalma

Munkakör leírása
Fejlődő csapatunk olyan munkatársat keres, aki szereti a rendet és a tisztaságot, aki szívesen dolgozik csapatban és szeret precízen munkát végezni.

Feladatok:
- a tisztaság biztosítása;
- vállalati helyiségek tisztán tartása;
- a munkaterületek higiéniájának biztosítása;

Elvárások
- önálló és csapatban való munkavégzés;
- középfokú végzettség (10 osztály);
- alcsíki lakhely előnyt jelent;

Amit kínálunk
- versenyképes alapbér;
- étkezési jegyek;
- munkatársajánló program;
- stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség;
- felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve;
- szakmai és egyéb továbbképzési lehetőség;

Elvárt nyelvtudás
Román (alapfokú nyelvismeret) előnyt jelent.

Jelentkezéshez küldje el önéletrajzát a hr@tusnad.com címre!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.04.30
Megtekintve21 alkalommal
Azonosító#868273

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésÚjtusnád / Hargita megye