A csíkszeredai székhelyü Szőnyegszerviz K. F. T titkárnőt alkalmaz.

•Feladatok:
-irodavezetéssel kapcsolatos napi feladatok ellátása, bejövő telefonhívások fogadása és
ügyfelek tájékoztatása;
-bejövő számlák, szerződések kezelése;
-havi kimutatások elkészítése;
-általános adminisztratív feladatok;
-irodai készletgazdálkodás ellátása.

•Álláshoz tartozó elvárások:
-legalább középfokú végzettség érettségi bizonyítvánnyal, előny a felsőfokú végzettség;
-felhasználói szintű MS Office (főleg Excel) ismeretek;
-hatékony, pontos és önálló munkavégzés;
-problémamegoldó képesség, magas fokú precizitás;
-román nyelv középszintű ismerete, jó kommunikációs készség.

•Amit kínálunk:
-hosszú távú munkalehetőség;
-támogató csapat.

A munkavégzés helye Csíkszereda.
A bérezés az állásinterjú keretén belül kerül megbeszélésre.
Az önéletrajzokat személyesen a Rét utca 83. szám alatti irodánkban, vagy az
Office@szonyegszerviz.ro e-mail címen lehet benyújtani.
További részletekért hívjon a 0722-864343-as telefonszámon.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.04.23
Megtekintve194 alkalommal
Azonosító#871326

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye