Marosvásárhelyre (Koronka) keresünk idősgondozó, ápoló személyeket bentlakással, akik heti/kétheti/havi váltásban segítenének egy idős, beteg házaspárnak.

Olyan személyeket keresünk, akik tapasztalattal rendelkeznek és empátiával fordulnak az idősek felé.

Főbb feladatok
- ápolás és gondozás biztosítása az idős személyeknek a saját otthonukban
- segítségnyújtás az alapvető napi tevékenységekben: öltözködés, étkezés és higiénia
- gyógyszeradagolás felügyelete és orvosi utasítások betartása
- főzés
- lakás takarítása
- bevásárlás a közeli boltban
- háziállatok (tyúk, kutya, macska) ellátása

Elvárások
- tapasztalat gondozásában, ápolásban
- empátia és türelem
- rugalmasság és alkalmazkodóképesség az idős személyek igényeihez
- megbízhatóság és felelősségteljes hozzáállás
- jó kommunikációs készség

Fizetés: heti 1250 lej (havonta 5000 lej)

Szállás és étkezés biztosított.

Megbízható, gondos, kedves és türelmes személyt keresnek!

Érdeklődni, jelentkezni: 0740 704 947.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.04.30
Megtekintve181 alkalommal
Azonosító#872175

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőSzabo Attila
TelepülésMarosvásárhely / Maros megye