A Ludo Fact Románia, fábol készült apró méretü társasjátek figurák gyártására faipari mernököt vagy technikust alkalmaz
Rólunk:
A társasjátékok szakértőjeként számos játékkiadó partnere vagyunk. A Ludo Fact GmbH több mint 600 alkalmazottat foglalkoztat világszerte. A sikerünk egyik titka a folyamatos fejlesztés, illetve a hosszutávu célok meghatározasa.
A legujjabb célunk:
Egy romániai kirendeltség létrehozása a fábol keszült társasjátékba való figurák gyártása céljábol.
Az ön feladatai:
segit a gyártási folyamat kialakitásában
termelési gépek meghatározása, felszerelése és beüzemelése
kiválló minőségű termékek előállítása
gyártási folyamatok vezetése, ellenörzése, optimalizálása
Az ön profilja:
Komoly szakmai képzés a fafeldolgozó iparban
Szakmai tapasztalat gép- és üzemkezelőként a fafeldolgozásban, lehetőleg a játékgyártásban
Német vagy angol alapfoku tudás
Öntudatos és független cselekvés
Csapatvezetői képességek
Rugalmasság, csapatmunka és felelősségteljes személyiség
A mi ajánlatunk:
átlagon felüli fizetés
rendszeres tovabbképzés Németországban
személyes fejlesztési lehetőség
biztos és hosszutávu munkaviszony
kollégiális együttműködés minden hierarchikus szinten
cég auto
Jelentkezést önéletrajz küldésével várjuk a martaifrim@hotmail. De email cimre.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres
Feladási idő2019.10.22
Megtekintve549 alkalommal
Azonosító#518365

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőIfrim Marta
TelepülésSzekelyudvarhely / Hargita megye