Hirdetés tartalma

Sziasztok!
Az AKSD Romania Srl. Munkatársat keres marketing referens pozícióba.
Leendő munkatársunk főbb feladatai a következők lesznek:
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, a kollégákkal,
- adategyeztetés, számlázás,
- pénztár kezelése, dokumentációk átvétele, kiadása,
- vevői tartozások menedzselése.
Elvárásaink:
- felsőfokú iskolai végzettség,
- könyvelői képzettség,
- felhasználói programok rutinszerű használata,
- önálló, precíz munkavégzés,
- kiváló kommunikációs képesség magyar és román nyelven,
- együttműködési készség, csapatszellem
- könyvelési gyakorlat, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Amit kínálunk,
- korrekt bérezés,
- munkába járás támogatása,
- hosszú távú, stabil munkalehetőség,
- összetartó csapat,
- dinamikusan fejlődő cég.
A munkavégzés helye: Maros Megyei Ipari Park.
Jelentkezni a szathmari. Kinga@aksd.ro vagy aksd@aksd.ro e-mail címre küldött fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres
Feladási idő2019.10.22
Megtekintve416 alkalommal
Azonosító#506842

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőAksd
TelepülésMarosvasarhely / Maros megye
Weboldalwww.aksd.ro