Licitatie bunuri mobile BARBOR SRL
236 996 RON

Hirdetés tartalma
B & B INSOLVENCY SOLUTIONS IPURL, cu sediul în mun. Miercurea-Ciuc, str. Márton Áron, nr. 18, jud. Harghita, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei S. C. BARBOR S. R. L. - în faliment, organizează LICITAŢIE PUBLICĂ pentru valorificarea individuală a următoarelor bunuri mobile:
1. Echipamente tehnologice și utilaje pentru prelucrarea lemnului. Preț de strigare a bunurilor este de 236.996 lei + TVA,
2. Aparate și instalații de măsură, control și reglare. Preț de strigare a bunurilor este de 2.880 lei + TVA.
3. Mijloace de transport. Prețul de strigare a bunurilor este de 27.600 lei + TVA.
Lista completă a bunurilor poate fi studiată la sediul lichidatorului judiciar.
Licitația va avea loc la sediul lichidatorului judiciar, începând cu data de 09.10.2025, ora 12, cu repetabilitate săptămânală, în fiecare zi de joi, la aceeași oră, până la valorificarea bunurilor.
Pot participa la licitație persoanele fizice şi/sau juridice care fac dovada depunerii garanției de participare de 10% din prețul de strigare, achită taxa de participare și contravaloarea caietului de sarcini cu 24 ore anterior începerii licitației.
Informați suplimentare la nr. De telefon: 0366-100551 mobil: 0748-836713.