7,18 áras (400 m² + 318 m²) építési telek Hargitafürdő
1 RON (alkudható)
Hirdetés tartalma
Eladásra kínálok két kiváló adottságokkal rendelkező, összesen 718 négyzetméteres (400 m² + 318 m²) belterületi építési telket Hargitafürdőn. Az ingatlan tökéletes választás saját nyaraló építésére vagy turisztikai befektetésnek (panzió, kulcsosház kialakítására).
Főbb jellemzők:
Terület: 2 darab egymás szomszédságában lévő parcellából áll (400 m² + 318 m²). Optimális méret egy kisebb házhoz és udvarhoz, vagy összevonva egy nagyobb épület számára.
Besorolás: Belterület, építkezésre alkalmas, magas beépíthetőségi mutatóval.
Elhelyezkedés: Közvetlenül a mofetta szomszédságában, csendes, természetközeli részen található. Sétatávolságra helyezkedik el a Csipike és Ózon sípályáktól, valamint a Balu Kalandparktól.
Közművek: Víz-, villany- és szennyvízhálózat a telek határán, illetve annak közvetlen közelében.
Jogi státusz: Rendezett telekkönyv, tehermentes ingatlan, amely azonnal átírható.
Miért érdemes Hargitafürdőn vásárolni? A település 1350 méteres tengerszint feletti magassága garantálja a kristálytiszta levegőt és a régió leghosszabb, akár 4 hónapos síszezonját. A gyógyhatású mofetták és borvízforrások egész évben vonzzák a turistákat, így az ingatlan kiváló befektetési potenciállal rendelkezik.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: ? 0744 632 676 vagy 0744 632 675
Ár: Megegyezés szerint.